۹ میلیون از ۱۱ میلیون اتومبیل سیکلت سرزمین فرسوده اند

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا، سردار کمال هادیانفر درنشست خبری خود که داخل محل شهرک آزمایش  برگزار شد، گفت: این موضوع در مشت اقدام است، البته توجه داشته باشید که این شکایت مربوط به سال ۹۷ است و شامل موارد امسال نخواهد شد و داخل حال وارسی است.

وی در تک وضعیت اجرای طرح ترافیک متاخر در تهران نیز گفت: به طور طاسی یکسری موارد مربوط به شهرهاست که درون این مورد فرماندار و رییس نماینده راهور هر ده تمهیداتی را انجام می دهد، ولی درون تک موارد کلان تازگی مانند طرح های سراسری و طرح های رادیکال مساله در شورای عالی ترافیک که ما نیز در آن عضو هستیم بررسی می شود.

وی افزود: در مورد طرح جدید شهرداری تهران نیز با توجه به حس موضوع از شهرداری خواستیم که طرح را مکتوب بطی ء و بخاطر ما بفرستد تا کلیات آن را بررسی کنیم که کلیات آن بخاطر ما ارسال شد.

هادیانفر افزود: این طرح تو شورای خانه دادن تهران و شورای ترافیک به تصویب رسیده اما هنوز تائیدیه راهور را ندارد.

هادیانفر با تأکید پهلو اینکه باید در شرایط فعلی از انجام اقداماتی که منجر به افزایش خرج های شهروندان می شود، خودداری کرد، گفت: تمامی دستگاه ها نباید اقدامی را انجام دهند که سبب افزایش هزینه های مردم به خاص داخل وضعیت فعلی شود.

وی داخل مورد افزودن مشارکت های مدنی و نصیب گیری از حجم همیاران نماینده نیز خاطر نشان کرد: ۱۳ میلیون همیار نماینده داریم که موافق آمارهای ما حدود ۱۸ درصد در کاهش سرگذشت تصادفات نقش دارند. افزایش دوربین های ثبت تخلفات رانندگی داخل سال جاری

مهتر پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با رمز بوسیله وضعیت فعلی دوربین های نظارتی و ثبت تخلف در جاده های قلمرو گفت: ۱۹۳۲ دوربین ثبت سرکشی و ۸۲۹ دوربین نظارتی در جاده های ناحیه داریم که داخل مجموع تعداد آن به ۲۷۶۲ مورد می رسد. برابر توافقی که با وزارت راه عمل شده باید ۲۰۰۰ دوربین درون سال ساری اجرا شود که مقدمات ابتدایی آن انجام شده و تعداد این دوربین ها افزایش خواهد یافت.

وی در خصوص استفاده از بازرسان نامحسوس پلیس همچنین گفت: برابر روال این اختیار بود دارد تا افراد که دارای یک سری شرایط لازم هستند بتوانند به عنوان ناظر نامحسوس با پلیس همکاری داشته باشند. این افراد می توانند تخلفات را ثبت کرده و نسبت به اعمال سر متخلفان اقدام شود.

رئیس پاسبان ناجا با تأکید بر اینکه اتوبوس های فرسوده اجازه تردد در جاده ها را ندارند، گفت: عمده اتوبوس های کوفته در جاده ها و مسیرهای فردی تردد می کنند. در همین راستا از دولت می خواهیم که تسهیلاتی را برای نوسازی این اتوبوس ها بدهد. همچنین رانندگان اتوبوس های کوفته همچنین باید بدانند که پلیس برای حفظ ایمنی و امان شهروندان با قاطعیت با این موارد برخورد می کند. هیچ پایانه مسافربری همچنین اجازه فعالیت به اتوبوس های کوفته را نمی دهد و اکثر این اتوبوس ها به لباس بین راهی و در جاده های فرعی مسافر سوار می کنند.

وی با بیان اینکه امسال پاسبان راهور بخاطر کاهش ۲۰۰۰ نفری جان باختگان حوادث رانندگی پروگرام ریزی کرده است، گفت: در همین راستا نیز با تخلفات حادثه ساز تلاقی خواهیم کرد و بازرسی های پلیس نیز افزایش خواهد داشت. نیز از ظرفیت های بازرسان نامحسوس نیز بیشتر استعمال خواهیم کرد.

هادیانفر داخل خصوص صدور پیامک تخلفات رانندگی نیز گفت: از ابتدای امسال تاکنون یک میلیون و ۵۳۰ هزار و ۲۰۰ پیامک ثبت تخلفات رانندگی صادر شده است و افرادی که معتقدند پیامک به مشت پایگاه نرسیده عمدتاً یا شماره تلفن همراهشان اشتباه است خواه شماره شان تغییر کرده که باید هر چه سریع العمل زیرفون نسبت به تحول آن اقدام کنند.
قاعده ای ابتکاری برای تعویض پلاک و عده گذاری بوسیله زودی

وی از برنامه ریزی برای ایجاد سازوکاری جدید در تعویض پلاک و شماره گذاری خبر عدالت و گفت: در حال وضع اندازی سامانه ای هستیم که براساس آن هر شهروند یک پروفایل و آیدی داشته باشد و امور مربوط به نماینده هدایت و رانندگی را با مشخصه خود ادا دهد. تا اینکه این پروفایل را می استعداد برای دریافت کلیه خدمات ناجا همچنین فراگیر عدالت و دیگر در آن نیازی بوسیله ستاندن کارت ملی یا شماره ملی و… نیست. آمارهای باورنکردنی از موتورسیکلت ها

هادیانفر تو مورد ساماندهی موتورسیکلت ها نیز گفت: ساماندهی موتورسیکلت ها حتماً در مشت انجام است و برنامه های جدیدی نیز برای آن پیش بینی کرده ایم. تو حال مجهز زیاد از ۱۱ میلیون وسیله موتورسیکلت داریم که ۹ میلیون مایه آن فرسوده است. همچنین تنها حدود چهار میلیون دستگاه موتورسیکلت پلاک دارند. بسیاری از موتورسیکلت ها در گذشته پلاک پایگاه را به لقب کارخانه دریافت کرده اند و متعهد شده بودند که پس از خرید، پلاک را بوسیله معروفیت خویشتن تغییر دهند که بسیاری این اقدام را ایفا نداده اند. تو همین راستا نیز بخاطر ثبت پلاک موتورسیکلت ها همچنین برنامه هایی داریم.

وی اضافه کرد: همچنین از ۱۱ میلیون موتورسیکلت نیز تنها حدود چهار میلیون گواهی مجله مربوط به موتورسیکلت داریم که بوسیله زودی درون این خصوص نیز تصمیمات جدیدی خواهیم گرفت.

وی با بیان اینکه در سال های قبل به وانت بارها اجازه ورود به محدوده طرح ترافیک و هسته مرکزی بخانه برگشتن داده نشده بود، گفت: به همین دلیل موتورسیکلت ها عملاً در بسیاری از مناطق مرکزی شهر به وانت مرحله تبدیل شدند. ما پیشنهاد دادیم که وانت بارهایی که پلاک سفید دارند در صورتی که دارای شرایط لازم بوده و کوفته نبودند پلاک عمومی قبض کنند تا بتوانند وارد محدوده مرکزی خانه دادن و طرح ترافیک شوند که این موضوع همچنین درون دست بررسی است.

هادیان فر با بیان اینکه پلیس به پشت هوشمند سازی و استعمال از سیاق های نوین است، گفت: بوسیله زودی به جای جرثقیل ها که هم خساراتی را به خودرو ممکن وجود وارد نرم و اندوه به محل درآمدزایی برای برخی از پارکینگ ها و جرثقیل ها تبدیل شده بود، حذف شده و از قفل چرخ به جای محموله با جرثقیل استعمال می شود که امیدواریم ابزارهای این رفتار مهیا شود.

شاید دوست داشته باشید:

بارش برف درون ارتفاعات محور هراز | مه گرفتگی در محورهای سه استان

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ نادر رحمانی با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی گونه های مواصلاتی […]

چرا باید از پرکردن متجاوز ازحد باک سوخت خودداری کرد؟

بسیاری از رانندگان عادت دارند هراس بنزین خودرو خود را تاحدممکن لبالب کنند. شاید درون نگاه اول چنین کاری درست […]

حقایقی ابتکاری درباره نیروی حکم درون اطراف هخامنشیان | نسوان کارگر صعود می گرفتند

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از میراث آریا، چهارمین وهله گِل نوشته های باروی سریر جمشید دربرگیرنده ۱۷۸۳ لوح […]