تبدیل نام فرودگاه بندرعباس به فرودگاه شهدای تصعید ۶۵۵ هما

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش خبرگزاری فارس، تورج دهقانی زنگنه در سنت گرامیداشت سی و یکمین سالگرد یاد و خاطره ۲۹۰ نفر از شهدای حمله ناو آمریکایی بوسیله ایرباس مسافربری هما اظهار داشت : امروز با ائتلاف وزیر راه و شهرسازی فرودگاه بندرعباس به فرودگاه شهدای تصعید ۶۵۵ هما تغییر شهرت می یابد.

مدیرعامل ایران ایر بیان کرد: صنعتی حمل و نقل هوایی سرزمین از ابتدای پیروزی انقلاب آماج حملات آمریکا بوده است و با جلوگیری از پرواز هواپیمای هما به نیویورک داخل سال ۵۸ تحریم های آمریکا دشت صنعتی هوانوردی ایران مقدمه شد و درون ادامه با شعار قرار اعطا کردن پرواز ایرباس هما با شماره پرواز ۶۵۵ در ۱۲ تیر ۶۷، آمریکا بالا جنایت و دشمنی خود را با به شهادت رساندن ۲۹۰ انسان بی گناه شامل ۲۷۴ مسافر و ۱۶ خدمه پرواز مدال عدالت.

دهقانی زنگنه افزود: خدمه این ناو آمریکایی که بوسیله ایرباس هما حمله کرد نه تنها بوسیله فکر کردن این حمله وحشیانه محکوم نشدند، بلکه حاکم ناو هم مدال شجاعت گرفت.

شاید دوست داشته باشید:

۱۰ مصدوم درون خروج اتوبوس زائران پاکستانی از جاده دامغان-سمنان

به گزارش فارس، سرهنگ تقی کبیری مهتر پلیس راه استان سمنان درباره این حادثه اقرار کرد: در روزگار ۶:۳۰ دقیقه صبح دوشنبه […]

ترافیک وزین پایه ایلام-مهران | مرزهای دیگر نیمه وزین و روان

ایسنا نوشت: تو محور خرمشهر-شلمچه ترافیک نصف وزین و محورهای قصرشیرین-خسروی و محور اهواز به بستان-چذابه ترافیک پرحجم و مسئله […]

جهیز اگزوز کونیگزگ چگونه ۳۰۰ اسب دود به غلبه اضافه می کند؟

با شیرهدار ترشدن مقررات زیست محیطی و آلایندگی، بسیاری از افراد خیال می کنند دیگر عهد سوپراسپرت های دارای موتور […]