<br /> <b>Warning</b>: file_put_contents(logs/1567282710-8329-input.txt): failed to open stream: No such file or directory in <b>/home/ersthost/public_html/dev/wordino/api/spin.php</b> on line <b>32</b><br /> رئیس پلیس راه: ۳ هزاره نقطه تصادف جست جاده ای داریم | پراید پلاک نمی شود

admin دسته‌بندی نشده

Warning: file_put_contents(logs/1567282710-9336-input.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/ersthost/public_html/dev/wordino/api/spin.php on line 32
سردار سید تیمور حسینی درون حاشیه نویسی سفر به استان قزوین داخل صحبت با مهربانی اظهارداشت: درون چهار ماهه فاتحه سال ۹۸ با یک اختلاف کم نسبت به سال گذشته درون تعداد حوادث روشن هستیم که کثرت آمار مناسبی نیست و صدای زیر مردانه ما از مدیران دستگاه ها این است که با برنامه ریزی برای کاهش تلفات رفتار کنند.  

وی بیان کرد: اقداماتی که تو سطح کشور و درون استانها ایفا می شود تلاشهای نیکی است بویژه داخل قزوین که از استان های چیره ما محسوب می شود سیلان کاهش سوانح و تلفات متصل جستجوگر شده و ما نیز مقصود داریم درون سال جاری نیز حداقل ۱۲ درصد از سوانح و کشته ها کم شود.

حسینی تصریح کرد: در استان هایی قرین قزوین به این چشم انداز نزدیک شده ایم ولی تاثیری که استان های بزرگ مثل کرمان و فارس خراسان دارند و آمار سوانح آنها بالاست وضعیت را سخت کرده و نسبت تصادفات درون این استان ها بالاست لذا انتظار داریم از دستور کار ریزی و همکاری عارض محزون در قزوین سرمشق برداری شود تا بتوانیم بوسیله کم شدن حوادث کمک کنیم. پراید را از سال آینده پلاک گذاری نمی کنیم

رئیس پلیس اسلوب سرزمین در خصوص غرض قطعی پلیس برای جلوگیری از تردد پراید درون جاده ها گفت: شماره گذاری سواری پراید در سال ۹۹ متوقف خواهد شد  زیرا آمارها نشان می دهد که تسهیم دخالت این وسیله در سوانح منجر به مرگ بسیار بالاست و همین امروز ناگهانی در استان فارس رخ داد که دربرخورد پراید با یک پژو هشت نفر کشته شدند که این ضایعات شایان ما حلق.

سردار حسینی اظهارداشت: در هر تصادفی این اتومبیل جاهل مصون دیده می شود و یک وهله بخاطر همیشه باید تعیین تکلیف شود و خودروی مصون تر که بتواند جان سرنشینان را در وقوع عارضه درون کنف نگه دارد جایگزین آن شود.

رئیس پلیس راه کشور یادآورشد: موضوع پیشگیری از سوانح از موارد مهمی است که در کنار کاهش صدمات و  تلفات جانی برای ما درون اولویت است و یک جنین برای ابد باید تعیین تکلیف شود و نگذاریم خودروهای غیر استاندارد و نا ایمن در جاده ها تردد کنند.

حسینی تو پاسخ به این پرسیدن که سال های گذشته نیز موضوع جلوگیری از پلاک گذاری خودروی پراید مطرح شد اما به نتیجه نرسید گفت: نماینده درون این فرآیند یک عضو است اما عزمش جدی است هر چند به انزوا نمی تواند بسیاری از اتفاقات را رقم بزند لذا انتظاری که داریم این است برای رهایی جان انسان هایی که بسادگی درون سوانح جان می بازند باید همه وسیله ها این عزم و ارده اکید را داشته باشند تا از تردد خودروهای جاهل مصون درجاده ها جلوگیری شود.

وی درون خصوص استان های لبریز تصادف اظهارداشت: بیشترین سوانح جاده ای درون استان های فارس، کرمان، خراسان رخ می دهد که تلفات آنها نیز بالاست و درون ماه های مرداد و شهریور هم برای ما رادیکال است و از استان هایی که بیشترین تصادف و تلفات را دارند درون این ماه باید از حداکثر توان خویشتن برای کنترل محورها استعمال کنند و سایر دستگاه ها نیز شرایط آماده باش را برای خود قائل شوند و با یک اقدام نظارتی و کنترلی پررنگ تر در عریضی باشند. ۳ هزار نقطه وقوع خیز در راههای کشور شناسایی شده است

 وی تو ادامه درون خصوص نقاط پرحادثه کشور گفت: در حال مهیا حدود سه گانه هزار نقطه حادثه نبض داخل کشور وقوف شده اما اگر تجسس بیشتری صورت گیرد این عدد تبدیل می بطی ء که با اقدامات ایفا شده قدری این نقاط رفع ایراد شده و معایب و اصلاحاتی رگه آنها صورت گرفته و فدایی همچنین تو مشت سازش هندسی است.

سردار حسینی یادآورشد: عملیات عمرانی اساسا ارتباط مستقیم با تخصیص اعتبار و بودجه لازم دارد و بعد از اینکه جاه اختصاص یافت زمانی هم بخاطر اجرای پروژه باید تو دید گرفت اما در نهایت امیدوارم تو سال سیال بتوانیم ۳۵ تا ۴۰ درصد این نقاط پر حادثه را برطرف و اصلاح کنیم.

وی در خصوص نقش فروغ راهها تو کاهش سوانح گفت: یکی از مشکلات موکد ما بسرنوشت شوم دچار کردن فروغ است و تامین آن در آزادراه ها از الزامات است و درون این میان در نقاط پرحادثه نیز بوسیله سو نیاز داریم و یکی از مطالبات انسان و رانندگان در مکان هایی که مالیات صیقل می کنند همین رفع ایرادات است.

رئیس پلیس اسلوب قلمرو اضافه کرد: برخی کارها مانند روکش آسفالت و تامین سو معابر می تواند اندکی از تصادفات آزادراه ها را کم کند زیرا برخی از حوادث بدلیل کم بودن میدان دید رانندگان عارض می دهد که امیدواریم با همکاری وزارت نیرو و روش و شهرسازی بتوانیم همه اسلوب ها را از حیث فروغ تجهیز کنیم.

شاید دوست داشته باشید:

امکان ثبت غیرحضوری درخواست گذرنامه مجهز می شود

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایسنا، سرهنگ سید محمدرضا طبایی درباره اینکه آیا احتمال صدور گذرنامه بوسیله شکل […]

نشانه های فنا رله استارت خودرو را بشناسید

چنانچه رله ی استارت درست ایفا کند، مدار استارت خودرو کامل شده و باعث می شود خودرو باثبات و روشن […]