بیع بلیت پروازهای اربعین آغاز شد

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا، رضا جعفرزاده سخنگوی دایره هواپیمایی کشوری اشعار کرد: به خشکی امدن زمینه درخواست همکاری های هواپیمایی تا کنون ۷۲۱ مجوز پرواز اربعین برای آن ها صادر شده و معامله بلیت این پروازها نیز آغاز شده است. همچنین با توجه به امکانات، ظرفیت و داشتن هواپیمای پشتیبان، مجوز پرواز فوق العاده بیشتر بخاطر ایرلاین هایی که درخواست مجوز داشته باشند، صادر می شود و از این نظر مشکلی نداریم.

وی افزود: مشارکت های هواپیمایی پس از گرفتن مجوز پروازهای اربعین ملزم هستند، هماهنگی های لازم را با فرودگاه شروع و نشانه ایفا دهند و پس از برنامه ریزی های رخساره گرفته، سودا بلیت های اربعین را آغاز کنند. نیز ایرلاین ها باید پهلو نحوه توزیع و فروش بلیت جت ویژه ایام اربعین مدیریت کنند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری تاکید کرد: انسان حتما توجه داشته باشند، بلیت هواپیما را بخاطر ایام اربعین از مراکز برومند و لیستی که ایرلاین ها به سازمان هواپیمایی اعلام کرده و بی قراری اکنون تو سایت این سازمان در دسترس یکسره قرار دارد، خریداری کنند و همدستی های هواپیمایی نیز باید نرخ گلچین شده برای فروش این بلیت ها را در بازه زمانی ۲۰ تا ۳۰ مهر ماه رعایت کنند.

جعفرزاده گفت: پیش از این هم بارها اطلاع رسانی شده که چنانچه بلیت هواپیمایی خارج از این چارچوب و از طریق هر واسطه ای فروخته شود خواه آنکه چنانچه تخلفی تو نحوه و بها بلیت پروازهای اربعین رخ گیرد، قطعا به صورت خاص استفهام خواهد شد و تاکنون نیز با چند مورد از این تخلفات اصابت شده و پول اخذ شده از مسافران را به آن ها برگرداندیم.

وی با بیان اینکه فروش بلیت پروازهای اربعین آغاز شده است، گفت: در روزهای آتی به تدریج انبازی های هواپیمایی خرید بلیت های اربعین را آغاز می کنند و آنچه که مهم است، اینکه آدم باید این بلیت ها را از مبادی برومند خریداری کنند.

شاید دوست داشته باشید:

مبدل گشتاور چگونه باعث بهبود عملکرد خودرو می شود؟

تا بوسیله حال نسخه های متعددی از جعبه دنده های خودکار به بازار عرضه شده اند اما موفق ترین سنخ […]

آموزش عکاسی از خودرو داخل پنج وعده ساده

یک تصویر از هزاران یکسره گویاتر است. این عموم شاید کمی کلیشه ای به رویت برسد؛ ولی نمی توان درستی […]