ترافیک وزین پایه ایلام-مهران | مرزهای دیگر نیمه وزین و روان

admin دسته‌بندی نشده

ایسنا نوشت: تو محور خرمشهر-شلمچه ترافیک نصف وزین و محورهای قصرشیرین-خسروی و محور اهواز به بستان-چذابه ترافیک پرحجم و مسئله را شاهد هستیم که پیش بینی می شود این شرایط ترافیکی در پایه ایلام-مهران تا پنج، کبد روز دیگر دنباله داشته باشد و پس از آن با سیل ورودی زوار این روند از پشت خواهد شد.

 چند روزی است که داخل محورهای غربی منتهی بوسیله مرزهای چهارگانه غربی شاهد افزایش حجم خروجی زائران اربعین و شرایط ترافیکی پرحجمی هستیم که البته تجلی بیشتر آن تو مرز مهران و محورهای منتهی بوسیله این پایانه است.

علی اکبر عاشوری – مدیر مرکز مدیریت سیاق های موسسه راهداری و محموله ونقل جاده ای- در این باره به ایسنا گفت: داخل حال حاضر وضعیتی متفاوتی تو محورهای منتهی به مرزهای چهارگانه به عراق داریم به اسلوب ای که داخل محور حمیل  به ایلام تا پایانه مرزی ایلام و تو محدوده های شباب، فاربه، تونل آزادی، مهدی آباد، نقب راه کربلا، کنجانچم و کمربندی مهران ترافیک ثقل را شاهد هستیم و البته تردد با سرعت قدری در حال ایفا است.

وی افزود: در محور خرمشهر-شلمچه و بالعکس در محدوده یادمان شهدای شمچه ترافیک نیم سنگینی حیات دارد، ولی شرایط نسبت به محور ایلام-مهران بهتر و تردد خودورها رسا تیز است.

مدیر مرکز مدیریت اسلوب های راه اندازی راهداری و حمل ونقل جاده ای این شرایط ترافیکی داخل جاده های مرزی به صورت ترافیک وزین و نیمه سنگین به اختصاص تو محور ایلام-مهران فعلا دنباله دارد گفت: وضعیت ترافیکی پرحجم و مسئله در محورهای قلعه شیرین به پایانه مرزی خسروی در محدوده کمربندی قصرشیرین و اهواز بوسیله بستان-چذابه گزارش شده است و تقریبا مشکلی در این دو جاده مرزی نداریم.

عاشوری اعتراف کرد: پهلو اساس برآوردهای رخ گرفته وضعیت ترافیکی کنونی تا روزهای ۱۴ و ۱۵ ماه صفر یعنی روز سه شنبه هفته آینده مصادف با ۲۴ نرمی ماه به خشکی امدن همین منوال دنباله خواهد داشت و از آن روز جریان ترافیکی با توجه به سیلاب ادخال زائران به کشور، روند برعکس شده و ترافیک در مسیرهای بازگشت  شروع خواهد شد.

شاید دوست داشته باشید:

مبدل گشتاور چگونه باعث بهبود عملکرد خودرو می شود؟

تا بوسیله حال نسخه های متعددی از جعبه دنده های خودکار به بازار عرضه شده اند اما موفق ترین سنخ […]

آموزش عکاسی از خودرو داخل پنج وعده ساده

یک تصویر از هزاران یکسره گویاتر است. این عموم شاید کمی کلیشه ای به رویت برسد؛ ولی نمی توان درستی […]