بوتان، سالزبورگ و جاده ابریشم | معرفی برترین مقاصد گردشگری سال ۲۰۲۰

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از سی ان ان، در بخش ۱۰ سرزمین مقدم گردشگری سال ۲۰۲۰ قلمرو آسیایی بوتان گوی سبقت را از رقیبان اروپایی و آمریکایی ربود و درون صدر ایستاد. انگلیس در رده دوم استراحت گرفت و مقدونیه شمالی، آروبا (جزیره ای کوچک تو دریای کارائیب)، خلافت اسواتینی (سوازیلند)، کاستاریکا، هلند، لیبریا، مغرب و اوروگوئه به زیبایی در این سیاهه به رتبه های ثالث تا دهم رسیدند.

در بسرنوشت شوم دچار کردن ۱۰ دهکده برتر سالزبورگ در شرایطی تو رده شروع ایستاد که رقیبانی اعتبار پیش روی خویشتن داشت. این شهر اتریش زادگاه وولفگانگ آمادئوس موتسارت است و جایی که پیش از جنگ میزبان قوم الهام پاره فیلم کلاسیک «آوای موسیقی» وجود. چنانچه این عذر ها بخاطر سفر کردن بوسیله سالزبورگ کافی نیست، بدانید که ۲۰۲۰ در واقع صدمین سالگرد جشنواره تابستانی سالزبورگ با رویدادهایی در مرزوبوم های موسیقی، تئاتر و نزاکت است.

واشنگتن دی سی تو آمریکا، قاهره تو مصر، گال وی در ایرلند، بن تو آلمان، لاپاز در بولیوی، کوچی در هندوستان، ونکوور داخل کانادا، دبی در امارات متحده عربی و دنور داخل آمریکا پس از سالزبورگ برترین شهرهای جهان برای گردشگری در سال ۲۰۲۰ هستند. سال آینده میلادی بزرگ ترین موزه جهان با نام ملکی بزرگ مصر در جیزه، سومین بطرف خانه ارشد سمج بوسیله مساحت ۴۸۰ هزار مترمربع افتتاح می شود و می تواند بهترین بهانه برای سفر کردن بوسیله این ده و ملک باشد.

جاده حریر در آسیای میانه، مارچیز یا مارکه درون ایتالیا، توهوکو در ژاپن، مین در آمریکا، جزیره لرد هاوو در استرالیا، استان گیژو در چین، استان کادیز درون اسپانیا، شمال شرقی آرژانتین، خیلح کوارنر تو کروواسی و آمازون درون برزیل بی قراری به ترتیب برترین مناطق گردشگری از نگاه لونلی پلنت بخاطر سال ۲۰۲۰ هستند.

ارزشمندترین مقصدهای گردشگری سال آینده میلادی هم بوسیله ترتیب عبارتند از سوندای خاوری در اندونزی، بوداپست در مجارستان، مادیا پرادش تو هند، بوفالو در نیویورک، جمهوری آذربایجان، صربستان، تونس، کیپ واینلندز در آفریقای جنوبی، آتن در یونان و زنگبار تو تانزانیا.

سردبیران لونلی پلنت خواه سیاره تنها هر سال از همکاران خویشتن و صدها مشارکت کننده دیگر داخل گوشه و کنار گیتی می خواهد گزینه های خود را برای گزینش ۱۰ کشور، ۱۰ شهر، ۱۰ منطقه و ۱۰ مقصد برتر معرفی کردن کنند و این فهرست را تو آخرین ماه های سال منتشر می کند.

شاید دوست داشته باشید:

مبدل گشتاور چگونه باعث بهبود عملکرد خودرو می شود؟

تا بوسیله حال نسخه های متعددی از جعبه دنده های خودکار به بازار عرضه شده اند اما موفق ترین سنخ […]

آموزش عکاسی از خودرو داخل پنج وعده ساده

یک تصویر از هزاران یکسره گویاتر است. این عموم شاید کمی کلیشه ای به رویت برسد؛ ولی نمی توان درستی […]