ظرفیت دور جدید عتبات اطلاع دادن شد | بالاترین و پایین ترین مقدار سفر بوسیله کربلا

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، اشتهار نویسی در کاروان های عتبات که پس از برپایی باشکوه اربعین حسینی متوقف شده بود، از دوشنبه ۲۷ آبان ماه مکرر طرز اندازی شد.

با توجه به اینکه فضای مناسبی برای اعزام کاروان ها بوسیله حیات آمده است، موسسه حج و زیارت همچنین رفتار بوسیله شهرت نویسی از متقاضیان این سفر معنوی و گسیل زائران کرده است. البته در این دوروبر تنها اعزام کاروان های هوایی رخ می گیرد و هیچ اعزامی بوسیله صورت زمینی برنامه ریزی نشده است.

پیاده شدن همین اساس، از ۳ تا ۱۴ آذر ماه امسال، ۱۰۳ کاروان فلکی از ۹ استان کشور به عتبات مشرف می شوند؛ به طوری که از استان های اصفهان ۵ کاروان، البرز ۴ کاروان، تهران ۲۵ کاروان، خراسان رضوی ۵۰ کاروان، زنجان ۱ کاروان، فارس ۸ کاروان، قم ۶ کاروان، قزوین ۲ کاروان و یزد ۲ کاروان به این سفر گسیل خواهد شد. همچنین تمام پروازها همچنین از سوی شرکت هوایی ماهان صورت می گیرد.  

نکته قابل توجه در این پیرامون از اعزام زائران به عتبات هزینه های پیش بینی شده که سزاوار سرزنش با مسافت و پروگرام ها متغیر است. کمترین هزینه عروج به عتبات برای استان یزد با قیمت ۳ میلیون و ۴۸۷ هزاره و ۹۰۰ تومان و بیشترین نیز برای استان خراسان رضوی با قیمت ۴ میلیون و ۱۵ هزاره و ۶۲ تومان است. همچنین هزینه سفر به عتبات از استان تهران ۳ میلیون و ۹۴۱ هزار و ۹۰۷ تومان در نظر گرفته شده است.

این داخل حالی است که با اصلاح صورت گرفته با طرف عراقی در فروردین ماه ۹۸، ویزای عراق بخاطر زائران مجانی شد. بنابراین خرج ویزا (۴۱ دلار) از زائران اخذ نمی شود، اما تمام زوار حسینی لازم است قبل از سفر، اقدام به دریافت ویزای رایگان عراق کنند تا بتوانند از ناحیه بیرون شده و مسبوق عراق شوند.

شاید دوست داشته باشید:

امکان ثبت غیرحضوری درخواست گذرنامه مجهز می شود

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایسنا، سرهنگ سید محمدرضا طبایی درباره اینکه آیا احتمال صدور گذرنامه بوسیله شکل […]

نشانه های فنا رله استارت خودرو را بشناسید

چنانچه رله ی استارت درست ایفا کند، مدار استارت خودرو کامل شده و باعث می شود خودرو باثبات و روشن […]