پرواز نخستین کاروان زائران عتبات پس از بازگشایی سیاق کربلا

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، گسیل کاروان های زیارتی به عتبات با وجود نام نویسی از متقاضیان داخل آبان ماه با توجه بوسیله شرایط عراق، پس از اربعین حسینی از سوی سازمان حج و زیارت متوقف شد تا جایی که فدایی از زائرانی که برای حضور داخل عتبات تا شقه آبان ماه پروگرام ریزی کرده بودند، امکان تشرف به این سیر تکاملی زیارتی را نداشتند.

پس از آن با تسکین شدن عراق و ایجاد حمایت برای زائران، نام نویسی از متقاضیان عروج به عتبات با یک ماه ایست از ۲۷ آبان ماه آغاز شد.

بر بنیان برنامه ‍ریزی دایره حج و زیارت، داخل دور جدید اعزام ها که از ۹ استان و عزب بوسیله صورت هوایی صورت می گیرد، ۱۰۳ کاروان بوسیله عتبات مشرف می شوند که ابتدایی گسیل نیز، زمانه ۸ و ۱۵ دقیقه امروز ۳ آذر ماه انجام شد؛ بوسیله طوری که امروز از تهران دو پرواز به سمت نجف اشرف از لفظ هواپیمایی ماهان ارتکاب می شود.

پیاده شدن همین اساس، اولین کاروان اعزامی به عتبات از لفظ راه اندازی حج و زیارت مشرف شد. کاروان های زیارتی به عتبات یک هفته ای داخل رویت اندوهناک شده اند. بر همین اساس ۳ شب درون کربلا، ۳ شب درون نجف اشرف و یک شب تو کاظمین اقامت داشته و سفر دوره ای به سامرا برای زیارت حرم امامین عسکریین (ع) همچنین پیش دماغ شده است.

این حوالی از اعزام کاروان ها بوسیله عتبات تا ۱۴ آذر ماه ادامه دارد و تا کنون ظرفیت بسیاری از کاروان ها پر شده است.

شاید دوست داشته باشید:

مبدل گشتاور چگونه باعث بهبود عملکرد خودرو می شود؟

تا بوسیله حال نسخه های متعددی از جعبه دنده های خودکار به بازار عرضه شده اند اما موفق ترین سنخ […]

آموزش عکاسی از خودرو داخل پنج وعده ساده

یک تصویر از هزاران یکسره گویاتر است. این عموم شاید کمی کلیشه ای به رویت برسد؛ ولی نمی توان درستی […]