پرواز نخستین کاروان زائران عتبات پس از بازگشایی سیاق کربلا

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، گسیل کاروان های زیارتی به عتبات با وجود نام نویسی از متقاضیان داخل آبان ماه با توجه بوسیله شرایط عراق، پس از اربعین حسینی از سوی سازمان حج و زیارت متوقف شد تا جایی که فدایی از زائرانی که برای حضور داخل عتبات تا شقه آبان ماه پروگرام ریزی کرده بودند، امکان تشرف به این سیر تکاملی زیارتی را نداشتند.

پس از آن با تسکین شدن عراق و ایجاد حمایت برای زائران، نام نویسی از متقاضیان عروج به عتبات با یک ماه ایست از ۲۷ آبان ماه آغاز شد.

بر بنیان برنامه ‍ریزی دایره حج و زیارت، داخل دور جدید اعزام ها که از ۹ استان و عزب بوسیله صورت هوایی صورت می گیرد، ۱۰۳ کاروان بوسیله عتبات مشرف می شوند که ابتدایی گسیل نیز، زمانه ۸ و ۱۵ دقیقه امروز ۳ آذر ماه انجام شد؛ بوسیله طوری که امروز از تهران دو پرواز به سمت نجف اشرف از لفظ هواپیمایی ماهان ارتکاب می شود.

پیاده شدن همین اساس، اولین کاروان اعزامی به عتبات از لفظ راه اندازی حج و زیارت مشرف شد. کاروان های زیارتی به عتبات یک هفته ای داخل رویت اندوهناک شده اند. بر همین اساس ۳ شب درون کربلا، ۳ شب درون نجف اشرف و یک شب تو کاظمین اقامت داشته و سفر دوره ای به سامرا برای زیارت حرم امامین عسکریین (ع) همچنین پیش دماغ شده است.

این حوالی از اعزام کاروان ها بوسیله عتبات تا ۱۴ آذر ماه ادامه دارد و تا کنون ظرفیت بسیاری از کاروان ها پر شده است.

شاید دوست داشته باشید:

دلایل زوال ناگهانی بلندگو خودرو چیست؟

بلندگوهای خودرو با گذشت زمان فرسوده می شوند و حتی می شکنند. این طور موضوعی به ویژه درباره ی بلندگوهای […]

گزارش وضعیت گونه ها داخل ۲۷ آذر | تداوم باران برف و باران در جاده های ۷ استان ملک

بوسیله گزارش همشهری آنلاین، مرکز مدیریت راه های ناحیه تو اطلاعیه ای آورده است که بخاطر تردد داخل جاده های کوهستانی و برف […]

سه کشوری که بیشترین گردشگر را عازم ترکیه می کند

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از عصر ایران، فرماندار شهر استانبول ترکیه بوسیله لطافت اخبار کرده که درون ۱۰ ماهه […]