مردم از سفر پرهیز کنند | شهروندی تو مبادی شهرها مشکوک تشخیص داده شود ۱۴ روز قرنطینه می شوند

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، سعید نمکی پس از اتمام میتینگ کمیته ملی کرونا گفت: در این جلسه مقرر شد به جای قرنطینه شهرها فردی هایی را برای افراد مشکوک و مبتلا اعمال کنند و اکیپ های ما در ورودی شهرها مستقر می شوند و با تب سنج افراد مشکوک خواه مشغول را شناسایی می کنند.

وی گفت: مردم از سیر تکاملی پرهیز کنند، وقتی منع عدول کردن به مدارس اعلام می شود از نقطه آلوده به غیر آلوده سفر نکنند، چنانچه شهروندی تو مبادی شهری مشکوک نمره داده شود ۱۴ روز قرنطینه خواهد شد.

نمکی درباره تعطیلی دانشگاه ها و مدارس نیز گفت: دانشگاههای سراسر ناحیه طبق مصوبه کمیته ملی کرونا هفته آینده تعطیل خواهند بود که این مصوبه باید به امضای رییس جمهور برسد. وضعیت دایر بودن و خواه تعطیلی مدارس نیز جمعه شب مشخص خواهد شد. مدارس مناطقی که تو آنها موارد مثبت کرونا شناسایی شده درون یک پیرامون ۳ روزه تعطیل خواهند بود. مسوده این مناطق جمعه شب اعلام خواهد شد.

وزیر بهداشت گفت: در وفاق با مدارس مناطقی که از دید ما که موارد مثبت دارند جمعه شب بررسی و اعلام می شود. تو آن مناطق، مدارس به مدت سه روز تعطیل می شوند. با توجه بوسیله اینکه دانشجویان یک هفته بوسیله بازدید خانواده ها رفته اند و امتیاز ابتلای آنها دشوار است مقرر شد یک هفته دیگر تعطیل باشند، بوسیله شرط اینکه اساتید به محل امر تشریف بیاورند و آموزش از سیاق دور نمایش شود.

وی افزود: در آموزش و تدریس نیز قرار شد در روزهای تعطیل دروس از راه دور بوسیله خرد آموزان نمایش شود.

شاید دوست داشته باشید:

دلایل لرزش فرمان هنگام ترمزگیری

رعشه امر یکی از ایرادهای شایع داخل خودروهااست که عوامل مختلفی می توانند سبب بروز این مشکل شوند. از رادیکال […]

اعتراض وزیر گردشگری به اطلاعیه سفر ستاد کرونا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آخرین برآورد […]

همه چیز درباره لاستیک خودرو

AمقالهGHAهایOOOON مرتبط راهنمای:خرید خودرو کارکرده خرید تایر جدید برای خودرو می تواند بوسیله یکی از پراسترس ترین و البته تیره […]