ممنوعیت دخول خودروهای پلاک شهرستان بوسیله تهران | گرفتار یک ماهه خودروهای متخلف

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ محمودوند در دستور کار ای تلویزیونی بیان کرد: پهلو زمینه دستورالعمل اجرایی ستاد مبارزه با کرونا، در سه نقطه در حوزه پلیس راه تهران بزرگ آزادراه تهران-قم (مبادی ورودی و خروجی)، آزادراه تهران-شمال (مبادی خروجی)، جاده ابد تهران-قم به صورت رفت و مراجعت انفراد و ممنوعیت ارتکاب می شود. کلیه همکاران به رخساره شبانه روزی و ۲۴ ساعته در این سه نقطه حضور دارند.

وی افزود: موافق دستورالعمل اجرایی ابلاغ شده، خودروهایی که قصد دخول به شهر تهران را داشته باشند، اگر پلاک شهرستان باشند به جانب محل سکونت خودشان رجعت داده می شوند و خودروهایی که دارای پلاک تهران باشند و قصد خروج از شهر تهران را داشته باشند و بخواهند از مملکت استحفاظی تهران خارج شوند، همکاران این خودروها را بوسیله سمت تهران برگشت می دهند.

به گفته خلیفه نماینده راه تهران بزرگ، چنانچه راننده ای مشیت تمرد از دستور پاسبان را داشته باشند، برابر دستورالعمل اجرایی ستاد مبارزه با کرونا، این خودروها ضمن اعمال قانون بوسیله سکه ۵۰۰ هزاره تومان، به مدت یک ماه در پارکینگ توقیف می شوند.

شاید دوست داشته باشید:

کدام کشورهای اروپایی بیشترین پیروی را بوسیله ایرانی ها اعطا کردند؟ | سفارتخانه های اروپایی چه تعداد شنگن صادر کردند؟

بوسیله گزارش همشهری آنلاین و بوسیله نقل از یورونیوز؛ تازه ترین گزارش اداره آمار انجمن اروپا (یورواستات) نشان می دهد که […]

عاری استرس در ایام کرونا به استانبول و آنتالیا سفر کنید

البته نباید فراموش کرد که هرچند مرزها باز شده و فردی های سیر کمتر شدند؛ اما همچنان سایه ویروس کرونا […]

نگاهی به تکامل جعبه دنده خودکار ZF

از زمانی که قوانین مربوط به مصرف سوخت و آلایندگی به سرعت گشادگی پیدا کرده اند، ساخت جعبه دنده های […]