باطل پرواز ایتالیا – ایران بوسیله خاطر رفتار نامناسب مسافران | اطلاعیه سفارت ایران در رم

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، سفارت جمهوری اسلامی ایران داخل رم داخل اطلاعیه ای اعلام کرد که پرواز امروز جمعه ۲۹ فروردین ماه ایران ایر بخاطر بازگردندان دانشجویان ایرانی بوسیله دلیل رفتارهای نامناسب شماره ای از مسافران بازگشتی با تصعید قبلی و حاضر بودن تمکین به پروتکل های بهداشتی و مقررات قرنطینه، باطل سازی شده است. 

در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع مسافران محترم خصوصا دانشجویان خواستگار تصعید فوق العاده روز جمعه مورخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ ایران ایر می رساند، متاسفانه بوسیله دلیل رفتارهای نامناسب شماره ای از مسافران بازگشتی به ملک در پرواز روز چهارشنبه تاریخ دان ۲۷ فروردین و عدم تمکین آنها نسبت به بزرگداشت پروتکل های بهداشتی و هنجار قرنطینه ای، مسئولان بهداشتی سرزمین بخاطر حفظ کردن اشتی مسافران، قوم های ایشان و شهروندان ایرانی تصمیم به ابطال پرواز روز جمعه گرفتند.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به مشکلات عدیده پیش آمده برای دانشجویان افضل مقیم ایتالیا و با کمال مطلوب رفع مشکلات پیش آمده که قبل از هر چیز نیازمند مساعدت و هماهنگی کامل دانشجویان و مسافران پرواز مذکور می باشد، سفارت جمهوری اسلامی ایران تمام مساعی خویش را برای حل این شاق و رفع موانع به کار امانت و درون حال ردیابی موضوع می باشد.

این اطلاعیه می افزاید: صدای زیر مردانه می رود، دانشجویان عزیز ضمن امعان نظر جدی تو خصوص مشکلات پیش آمده شاگرد از اعزام گروه قبلی، نهایت همدستی در اجرای پروتکل های بهداشتی کشورمان را به فرمان بندند. این سفارت ، هرگونه تصمیم جدید در این وفاق را همچون گذشته خبر رسانی خواهد کرد.

شاید دوست داشته باشید:

کدام کشورهای اروپایی بیشترین پیروی را بوسیله ایرانی ها اعطا کردند؟ | سفارتخانه های اروپایی چه تعداد شنگن صادر کردند؟

بوسیله گزارش همشهری آنلاین و بوسیله نقل از یورونیوز؛ تازه ترین گزارش اداره آمار انجمن اروپا (یورواستات) نشان می دهد که […]

عاری استرس در ایام کرونا به استانبول و آنتالیا سفر کنید

البته نباید فراموش کرد که هرچند مرزها باز شده و فردی های سیر کمتر شدند؛ اما همچنان سایه ویروس کرونا […]

نگاهی به تکامل جعبه دنده خودکار ZF

از زمانی که قوانین مربوط به مصرف سوخت و آلایندگی به سرعت گشادگی پیدا کرده اند، ساخت جعبه دنده های […]