قسمت سیر به کیش پس از دو ماه ممنوعیت | جزیره مذهب سفید شد؟

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی دایره منطقه آزاد کیش، نشست هماهنگی ایرلاین ها جهت راه اندازی مجدد کلیه پروازها بوسیله مقصد کیش با رعایت پروتکل های بهداشتی، در دفتر سازمان منطقه آزاد کیش درون تهران با جناب مدیران روابط عمومی ایرلاین ها، سعادتمند پور علی کمک فرهنگی و اجتماعی و سرپرست معاونت گردشگری موسسه منطقه آزاد کیش، رضا جعفرزاده مدیر روابط اشتراکی سازمان هواپیمایی کشوری و کارفرما علیرضا علوی رضوی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان برگزار شد.

مدیر روابط اشتراکی سازمان منطقه آزاد مذهب در ابتدای این مجمع ضمن خوش آمد گویی بر ابهت این مجمع در خصوص آغاز پروازها از شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه به جزیره مذهب تاکید کرد.

مدیر روابط عمومی هواپیمایی کیش ایر نیز گزارشی از اقدامات این هواپیمایی در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی و اقدامات فرهنگی صورت پژمان در این ایرلاین ارایه رحم. اعتمادسازی بخاطر مسافران در خصوص ضدعفونی اتاقک پرواز، ارایه دستکش، ماسک و پیکسل های فرهنگی بخاطر مسافران، رعایت قاصله اجتماعی تو طولانی قسمت های عملیات پروازی،  تب سنجی کلیه مسافران، مطمئن امنیت پزشکی جمعی و گروه کرو و تکریم دستورات سازمان هواپیمایی کشوری و جهانی تو این خصوص با انتخاب و تحقق شعار “ما مراقبتان هستیم” از جمله اقدامات کیش ایر بوده است. 

مدیرعامل هواپیمایی کیش و عضو هیئت مدیره انجمن شرکت های آسمانی ایران همچنین با اشاره به سیاق اندازی دوباره پروازهای همه ایرلاین ها از ۲۵ اردیبهشت به جزیره دین با اشاره به عظمت این موضوع با توجه به سفید بودن جزیره و نگرانی ها از ورود مسافران و خارج شدن قرض از شرایط سفید، داشتن رویکرد و پروگرام فرهنگی را ضروری دانست. 

فاضل شرفبافی تاکید کرد: ما نیازمند هستیم غرض گیری های صحیحی را درون مرزوبوم فرهنگ و رسانه داشته باشیم تا ایرلاین ها و مسافران کمترین آسیب را داشته باشند. 

عضو هیئت مدیره هيئت قانونگذاری شرکت های هوایی از مدیران روابط عمومی ها انتظار درون تمام مراحل تصعید در کنار مسافران باشند تا وضعیت سفر را به مرحمت رصد و با مفروضات تمامیت و کافی نسبت بوسیله فعالیتهای فرهنگی اقدام کنند. 

وی نیز افزود: ما باید طبق معیار ایکائو تنها از ۲۵ درصد حجم خویشتن تا انتها سال ۲۰۲۰ استفاده کنیم هرچند که برای همکاری ها متجاوز خسران دهنده است.

مدیرعامل هواپیمایی دین ایر در پایان از مدیران روابط عمومی هوی موضوع سلامت کیشوندان و سفید بودن این جزیره را بیشتر مورد توجه استراحت دهند تا پروازها به صورت روتین دنباله پیدا کند.

مدیر روابط اشتراکی سازمان هواپیمایی ملک داخل ادامه این جلسه از صدور مجوز تصعید ایرلاین ها خبر داد و گفت: این تصمیم در ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص پروازها عارض می گیرد و سازمان هواپیمایی کشوری داخل اتخاذ آن نقشی ندارد. تا کنون تو این وضعیت تقریبا با کمتر از یک سومین ظرفیت ناوگان هوایی ملک پروازها اجرا شده است و بالای ۷۰ درصد مسافر کاهش برملا کرده است با این وجود تمام پول بلیط های کنسلی نوروز و بعد از آن را صیقلی کردیم.

رضا جعفرزاده افزود درون حال فراهم کلیه پروازها با هدف پشتیبانی صورت خمود و گنجایش اقتصادی ندارد اما باید تکاپو کنیم که با مراعات موازین بهداشتی ظرفیت بیشتری از پروازها با حفظ کردن سلامت مسافران و کیشوندان معتمد شود. ما باید پاسخ دقیق، درست، صادقانه و متقن بوسیله مردم بدهیم و طولانی قانون نامه ها را رعایت کنیم. 

معاون فرهنگی و اجتماعی موسسه منطقه آزاد کیش ضمن توضیح شرایط کرونا و قناعت چهان و ایران اشاره کرد کیش در مرحله بهبود ها است و امروز گسترش هایمان به رخ عاقلانه و تدریجی بیشتر از قبض هایمان است.

سرپرست معاونت گردشگری دایره طریقت نیز گفت: خواسته ما داخل انجام پروازها به دین کنترل کامل داخل تمام مراحل پروازی و اضافه کارهای فرهنگی برای افراد جهت رعایت پروتکل های بهداشتی است. 

پورعلی تصریح کرد: ما در جزیره طریقت در تلاشیم تا قواتین بهداشتی بوسیله رخساره دقیق پاس گردد تا معیشت و اقتصاد همه مردم به خطر نیافتد و تو این راستا از سازمان هواپیمایی کشوری همچنین دستیار می خواهیم. 

تو انتها این کنفرانس مدیرکل روابط اشتراکی و امور بین الملل راه اندازی منطقه آزاد کیش ضمن گوش دادن نظرات مدیران روابط اشتراکی ایرلاین ها با پافشاری بر این موضوع که جزیره کیش درون این ماه ها مدل های بهداشتی را افزایش داده و با حزن فکری و پاسداری قواعد و طریق مجله ها درون مهار و کنترل کرونا موفق بوده ابراز امیدواری کرد که با بهبود پروازها و نظارت و کنترل همه جانبه این قضیه حفظ شود.

شاید دوست داشته باشید:

کدام کشورهای اروپایی بیشترین پیروی را بوسیله ایرانی ها اعطا کردند؟ | سفارتخانه های اروپایی چه تعداد شنگن صادر کردند؟

بوسیله گزارش همشهری آنلاین و بوسیله نقل از یورونیوز؛ تازه ترین گزارش اداره آمار انجمن اروپا (یورواستات) نشان می دهد که […]

عاری استرس در ایام کرونا به استانبول و آنتالیا سفر کنید

البته نباید فراموش کرد که هرچند مرزها باز شده و فردی های سیر کمتر شدند؛ اما همچنان سایه ویروس کرونا […]

نگاهی به تکامل جعبه دنده خودکار ZF

از زمانی که قوانین مربوط به مصرف سوخت و آلایندگی به سرعت گشادگی پیدا کرده اند، ساخت جعبه دنده های […]