عکس | هتل کپسولی در تهران رونمایی شد

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، استاندارد اولیه هتل های کپسولی، امروز با محضر وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی رونمایی شد و این هتل ها برای مقدماتی بار در ایران استفاده خواهد شد. این مدل از هتل های کپسولی بوسیله همت باشگاه مسافرت و اتومبیل رانی به کشور وارد شده و قرار است تحت نظارت این کانون در استان های مختلف سرزمین بوسیله نشانی شکل جدیدی از مراکز اقامتی مورد استفاده قرار گیرد.

علی اصغر مونسان درون حاشیه بازدید از این میزان هتل گفت: این یک خبر و موافقت خوب است، استفاده از این نمونه از محل های اقامتی، می تواند بوسیله عنوان لباس جدیدی از اقامتگاه ها تو حوزه گردشگری استفاده شود.

وی افزود: یکی از مزایای این اماکن اقامتی، این است که باعث تحول در اکوکمپ ها خواهد شد و به عنوان یک محل اقامتی مناسب و به صرفه می تواند داخل اماکنی مانند کمپ های مختلف، فرودگاه ها، پایانه های مسافربری، روش آهن و… در اختیار گردشگران قرار گیرد.

هادی سجادی راد مدیر گردشگری و صنایع دستی کانون جهان گردی و اتومبیل رانی نیز داخل حاشیه نویسی این تشریفات گفت: این مدل از هتل های کوچک و کم جا، با عنوان هتل های کپسولی بوسیله همت کانون دنیا دایره وار و موتور رانی وارد شده و استراحت است به عنوان شکل جدیدی از محل های اقامتی در خدمت گردشگری کشور درآید.

وی عنوان کرد: در فاز اول قرار است ۲۰۰ مایه از این هتل کپسولی ها در شهرهای مختلف از جمله، تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز سیاق اندازی شود تا بوسیله عنوان یک نگرش اقامت و استراحت کوتاه مدت برای گردشگران مورد استفاده استراحت گیرد.

سجادی راد افزود: این هتل های کپسولی تو محل هایی که گفته شد رویه اندازی خواهد شد و اقامت در آن ها تابع قوانین مرتبط با اقامت در سایر اماکن اقامتی است.

شاید دوست داشته باشید:

کدام کشورهای اروپایی بیشترین پیروی را بوسیله ایرانی ها اعطا کردند؟ | سفارتخانه های اروپایی چه تعداد شنگن صادر کردند؟

بوسیله گزارش همشهری آنلاین و بوسیله نقل از یورونیوز؛ تازه ترین گزارش اداره آمار انجمن اروپا (یورواستات) نشان می دهد که […]

عاری استرس در ایام کرونا به استانبول و آنتالیا سفر کنید

البته نباید فراموش کرد که هرچند مرزها باز شده و فردی های سیر کمتر شدند؛ اما همچنان سایه ویروس کرونا […]

نگاهی به تکامل جعبه دنده خودکار ZF

از زمانی که قوانین مربوط به مصرف سوخت و آلایندگی به سرعت گشادگی پیدا کرده اند، ساخت جعبه دنده های […]