امکان ثبت غیرحضوری درخواست گذرنامه مجهز می شود

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایسنا، سرهنگ سید محمدرضا طبایی درباره اینکه آیا احتمال صدور گذرنامه بوسیله شکل الکترونیکی وجود دارد یا خیر، اظهارکرد: همانطور که می دانید با توجه به ضریب امنیتی بالای گذرنامه امکان صدور طولانی الکترونیکی آن وجود ندارد، اما ما تلاش کرده ایم تا سازوکاری خلق کردن شود که از سر آن بتوان درخواست اولیه دریافت گذرنامه به شکل الکترونیکی انجام شود.

وی با تقریر اینکه اقدامات ابتدایی درون این خصوص انجام شده است، درباره زمان اجرای این طرح اظهارکرد: درون تلاش هستیم بزودی این امکان را حزن حاضر کنیم تا شهروندانی که نیت دریافت ویزا دارند بتوانند درخواست نخستین خود را به لباس الکترونیکی ثبت کنند.

رییس پلیس مهاجرت و ویزا ناجا با اشاره به دیگر اقدامات این نماینده برای کاهش مراجعات حضوری همچنین گفت: قبل از این بی قراری اعلام شده وجود که بزودی و با هدف ارتقای خدمات الکترونیک پلیس از نرم افزار مدل سازی شده برای استعلام ممنوع الخروجی افراد، استعلام قدر گذرنامه و پرداخت عوارض برون رفت از ناحیه رونمایی خواهد شد.

شاید دوست داشته باشید:

کدام کشورهای اروپایی بیشترین پیروی را بوسیله ایرانی ها اعطا کردند؟ | سفارتخانه های اروپایی چه تعداد شنگن صادر کردند؟

بوسیله گزارش همشهری آنلاین و بوسیله نقل از یورونیوز؛ تازه ترین گزارش اداره آمار انجمن اروپا (یورواستات) نشان می دهد که […]

عاری استرس در ایام کرونا به استانبول و آنتالیا سفر کنید

البته نباید فراموش کرد که هرچند مرزها باز شده و فردی های سیر کمتر شدند؛ اما همچنان سایه ویروس کرونا […]

نگاهی به تکامل جعبه دنده خودکار ZF

از زمانی که قوانین مربوط به مصرف سوخت و آلایندگی به سرعت گشادگی پیدا کرده اند، ساخت جعبه دنده های […]