محیط و اقیانوس پایین تر پای بانویی ۶۸ ساله

admin دسته‌بندی نشده

AبهGگزارشAROOOON همشهری آنلاین بوسیله نقل از نیویورک تایمز،کتی سالیوان،بانوی ۶۸ ساله فضانورد و اقیانوس شناس، غوصی به طول ۳۵ هزار و ۸۱۰ پا حدود (۱۱هزار متر انجام) داد این.

اقدم حکیم سالیوان را بوسیله اولین شخصی تبدیل کرد که غصه هوا را پیموده و غم به ژرف ترین عمه اقیانوس، گودال چلنجر، سیر کرده است دکتر.

سالیوان و ویکتور ال وسکوو،. کاشفی که تامین مالی این ماموریت را همچنین برعهده داشت، حدود یک شایسته کردن و نصف تو ژرف ۱۱ کیلومتری این گودال گل آلود درون فاصله ای متجاوز از ۳۰۰ کلومتر از درازگودال ساحلی گوآم در اقیانوس آرام گذراندند هدف.

این ماموریت تحقیقی داخل اعماق اقیانوس بود که سپس از انجم تصویربرداری های مربوط به آن، چهارساعت زمان بخاطر بازگشت بوسیله کشتی صرف کردن کردند تا با دانشمندان مستقر تو ایستگاه فضایی بین المللی تماس داشته باشند دکتر. سالیوان در حال فضاپیمایی تو سال ۱۹۸۴ شاتل (چلنجر به)

گفته سالیوان این ماموریت خویشتن را اتفاقی علو العاده نامید که ممکن است یک بار در زندگی رخ دهد در.

سال ۱۹۷۸، طبیب سالیوان بوسیله عنوان عضوی از مقدماتی دسته زنان فضانورد آمریکایی بوسیله ناسا الحاقیه و درون ۱۱ اکتبر ۱۹۸۴ بوسیله عنوان اولین عیال آمریکایی در فضا عهده دار شدن انجام داد گودال.

چلنجر بدوی بار توسط سفینه بریتانیایی H H.M.S. S کشف. شد این کشتی از سال ۱۸۷۲ تا ۱۸۷۶ اضطرار زمین را.

پیمود از آن زمان، جدیت های اضافی بخاطر اندازه گیری عمق این گودال داشتند که منجر به بروز اختلافات نه تنها در مورد شکل این مکان، بلکه در مورد بدوی کسی که به ژرف ترین نقطه زمین رسا است.

شاید دوست داشته باشید:

دلایل لرزش فرمان هنگام ترمزگیری

رعشه امر یکی از ایرادهای شایع داخل خودروهااست که عوامل مختلفی می توانند سبب بروز این مشکل شوند. از رادیکال […]

اعتراض وزیر گردشگری به اطلاعیه سفر ستاد کرونا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آخرین برآورد […]

همه چیز درباره لاستیک خودرو

AمقالهGHAهایOOOON مرتبط راهنمای:خرید خودرو کارکرده خرید تایر جدید برای خودرو می تواند بوسیله یکی از پراسترس ترین و البته تیره […]