کدام کشورهای اروپایی بیشترین پیروی را بوسیله ایرانی ها اعطا کردند؟ | سفارتخانه های اروپایی چه تعداد شنگن صادر کردند؟

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین و بوسیله نقل از یورونیوز؛ تازه ترین گزارش اداره آمار انجمن اروپا (یورواستات) نشان می دهد که داخل سال ۲۰۱۸ در مجموع ۷ هزاره و ۴۰۰ ایرانی از ۲۷ کشور اندام اتحادیه اروپا را دریافت کرده اند.

آلمان با اعطای تابعیت دائم بوسیله ۳ هزار و ۱۰ ایرانی بالاترین تسهیم (۴۱.۸٪) را درون میان کشورهای پیکر اتحادیه اروپا داشته و پس از این کشور، سوئد با سهم ۲۳.۶ درصدی، هلند با تسهیم ۱۰.۹ درصد و بلژیک با تسهیم ۵ درصدی، بیشترین تابعیت دائم را به ایرانی ها اعطا کرده اند.

ایرانی ها تو میان اتباع ۳۰ کشوری که تو سال ۲۰۱۸ زیادترین پیروی دائم را از کشورهای اندام اتحادیه اروپا شهود کرده اند در رتبه ۲۶ استراحت داشته اند و پایین تر از افغانستانی ها (رتبه ۲۵)، پاکستانی ها (رتبه ۱۹)، عراقی ها (رتبه ۱۶) و سوری ها (رتبه ۸) جای اندوهناک اند. ظاهر دایره داخل سمت چپ نشان دهنده کشورها با بالاترین میزان اعطای تابعیت تو انجمن اروپاست
نمودار جانب حق نیز مدال دهنده کشورهایی است که مردم آن بیشتر از دیگر نقاط جهان از اروپا تابعیت گرفته اند

اتباع چهار ملک مراکش، آلبانی، ترکیه و برزیل به ترتیب بالاترین تعداد انقیاد کشورهای عضو اتحادیه اروپا را درون سال ۲۰۱۸ ستاندن کرده اند. در مجموع ۶۷ هزار و ۲۰۰ مراکشی داخل سال ۲۰۱۸ تابعیت یکی از کشورهای جثه اتحادیه اروپا را کسب کرده اند که درون این میان اسپانیا با سهم ۳۷.۷ درصدی بیشترین تعداد تابعیت را به آنها اعطا کرده است. ۴۷ هزار و ۴۰۰ آلبانیایی نیز در سال ۲۰۱۸ تبعه انجمن اروپا شده اند که بیشترین آنها با سهم ۵۱ درصدی شهروند یونان شده اند. بیش از نیمی از ۲۸ هزار و ۴۰۰ ترک تبارانی که تبعه اتحادیه اروپا شده اند همچنین در آلمان سکنی گزیده اند و ۴۶.۱ درصد از ۲۳ هزاره و ۱۰۰ برزیلی که مردمان اتحادیه اروپا شده اند نیز درون حال حاضر شهروند ایتالیا هستند. سفارتخانه های اروپایی درون تهران داخل سال گذشته چه تعداد ویزای شنگن صادر کردند؟

۲۷ سرزمین عضو هيئت قانونگذاری اروپا در سال ۲۰۱۸ میلادی در مجموع به ۶۷۲ هزار و ۳۰۰ نفر حق انقیاد دائم اعطا کردند که این رقم تو مقایسه با سال ۲۰۱۷ نزدیک به ۴ درصد ناچیز حیات. کشورهای اروپایی با اعطای بیشترین متابعت

ایتالیا با ۳۴ هزار و ۱۰۰ تک کاهش داخل تعداد انقیاد اعطا شده بالاترین سهم را در این کاهش ۴ درصدی داشته و در طبق اسپانیا با افزایش ۲۴ هزار و ۳۰۰ موردی تعداد تابعیت اعطا شده، بیشترین سهم را در جلوگیری از افزایش بیشتر این کاهش ۴ درصدی داشته است.

پنج ناحیه هیکل اتحادیه اروپا ۷۳ درصد تابعیت های جدید اعطا شده در سال ۲۰۱۸ را نما خورده اند: آلمان (۱۱۶ هزار و ۸۰۰ مورد خواه ۱۷٪) ، ایتالیا (۱۱۲ هزار و ۵۰۰ مورد خواه ۱۷٪) ، فرانسه (۱۱۰ هزار مورد یا ۱۶٪) ، اسپانیا (۹۰ هزار و ۸۰۰ مورد یا ۱۴٪) و سوئد (۶۳ هزار و ۸۰۰ مورد خواه ۹٪).

شاید دوست داشته باشید:

دلایل لرزش فرمان هنگام ترمزگیری

رعشه امر یکی از ایرادهای شایع داخل خودروهااست که عوامل مختلفی می توانند سبب بروز این مشکل شوند. از رادیکال […]

اعتراض وزیر گردشگری به اطلاعیه سفر ستاد کرونا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آخرین برآورد […]

همه چیز درباره لاستیک خودرو

AمقالهGHAهایOOOON مرتبط راهنمای:خرید خودرو کارکرده خرید تایر جدید برای خودرو می تواند بوسیله یکی از پراسترس ترین و البته تیره […]