آیا ترکیه بهینه نشانه برای اولین سفر به خارج از کشور است؟

admin دسته‌بندی نشده

دقیقا ترکیه نیز همین ویژگی را دارد. مقدور است درون روز خیلی از آن بشنویم و بخوانیم ولی بسیاری از ما ها به این سرزمین نرفته باشیم.

طولانی ترین سفرها، حتی سفرهای چند هزار کیلومتری با یک گام نخست می شوند. البته نمی قابلیت سفر را به هر خال ای از دنیا انقدر هم ساده دانست. ولی چرا باید مشت رو دست گذاشت و تا اینکه به سرزمین هایی که می استعداد به آن جا راحت سفر کرد، نرفت؟ به قول مشهور سفر کردن انسان ها را متواضع می کند مربوط به درون عروج است که شما پهناور بودن گیتی و عظیم وجود داشتن همه آنچه داخل آن زندگی می کنید را کشف می کنید.

تو این پاره ترانه داریم به این موضوع بپردازیم که آیا تور ارزان ترکیه که اکثر ایرانیان بخاطر بدوی سیر خارجه خویشتن گزینش میکنند، مقصدی ایده آل است؟

تماشای شهرهای اروپایی ترکیه

ترکیه، سرزمینی است در همسایه غربی ایران که هم می قابلیت به راحتی بوسیله آن جا سیر کرد و غم بوسیله تماشای نظم های این دنیا نشست. به همین دلیل به نقل از مهرپرواز  تور ترکیه لحظه آخری  درون “سال های اخیر به پرطرفدارترین تور مسافرتی میان ایرانیان تبدیل شده است که می خواهند بهترین سیر را درون زندگی خود تجربه کنند”. اینکه در این جا فقط از بسرنوشت شوم دچار کردن اروپایی ترکیه نام بردیم و اشاره ای بوسیله بخش آسیایی این سرزمین نکرده ایم به این معنا تراشیدن که قسمت آسیایی آن زیبا تراشیدن. عزب دلیل آن است که شهرهای اروپایی ترکیه پرطرفدارتر هستند که با نام بردن این شهرها می توانید بوسیله این موضوع پی ببرید.

استانبول و آنتالیا از مطرح ترین شهرهای اروپایی این کشور در کنار دیگر نقاط آن همچون مارماریس، ازمیر، کوش آداسی، بدروم، آنکارا و دیدیم می باشند که قدیم اشتهار آن ها داخل لیست نیکوترین تورهای ترکیه دیده می شود. نیکوترین برنامه ریزی برای سفر بوسیله استانبول

استانبول یک مقصد رویایی برای مسافران تبر ترکیهاست. که در لبه ی اروپا درون جایی که شرق به غرب میرسد، قرار دارد. معماری، غذا، انسان و همگی چیز در استانبول گویای یک رمان است. این بطرف خانه لبالب هیاهو، هرگز متوقف نمی شود، اما زمانی که شما نیاز بوسیله یک استراحت فارغ از همه ی این زندگی لبریز دما دارید، ابد یک باغ زیبا، یک چایخانه ی کوچک خواه یک کلیسا وجود دارد که در آنجا می توانید آسوده بنشنید و در آرامش نفسی بدیع کنید. به پیشنهاد مهرپرواز، برای سودا تور استانبول مخصوصا برای اولین کود “سفر حداقل 5 بسرعت را در نظر داشته باشید تا بتوانید بیشتر امتزاج مدرن و باستان استانبول را نظاره گر باشید”. بوسیله محض دخول به شهر، کارت استانبول  را در یکی از ماشینهای اتوماتیک خریداری کنید. این کارت در تمامی حمل و نقل عمومی تا اینکه درون قایق پذیرفته میشود و ارزان تر از بلیط است. جهت تصرف اطلاعات بیشتر به لینک زیر رجوع نمایید.

www.mehrparvaz.com/PackageList/تیشه-استانبول

بسیاری از مکان ها و جاذبه های توریستی استانبول را می نبوغ از طریق حمل و نقل عمومی، به ویژه تراموا، مترو، قایق ها و فیکسچرها بازدید کرد. ولی پیشنهاد ما به شما این است که تا میتوانید راه بروید! استانبول یک ایالت شگفت انگیز با معماری ممتاز و مکان های پنهان است و پیاده هنگام کردن مسیرها فرصتی به شما میدهد تا لذت اصلی را از دیدن آدم محلی و معماری شهر تجربه کنید.

چنانچه تور استانبول لمحه آخری نیز خریداری کردید پیشنهاد می کنیم حتما تنگه بسفر را تماشا کنید نیز اگر قصد کردید سوار کشتی شوید می توانید از محلات، مساجد، بناهای قدیمی نیز دیدن کنید.

پل بسفر استانبول یادآور پل گلدن گیت کالیفرنیا سفر به آنتالیا، دومین شهر توریستی ترکیه

آنتالیا بزرگترین شهر در دنباله سواحل مدیترانه ترکیه و هشتمین دهات ارشد این کشور با بیش از یک میلیون نفر می باشد. قدمت این دهکده به حدود 200 سال قبل از میلاد مسیحی برمی گردد. به گفته ی مهرپرواز، گردشگران یدکی در طول سال بوسیله این شهر زیبا سیر می کنند. از طرف “مجاورت آنتالیا با بحری که توانسته است در میان 3 قاره به تنهایی نفوذ کند و از طرفی حیات مناظر زیبای غریزی و تاریخی، این شهر را به منطقه ای زبر العاده و شگفت آور دگرگونی کرده است”. این ولایت علاوه بر سواحل قشنگ با شن های ساحلی تمیز، تفریحات متعدد دیگری نیز برای گردشگرانی که ازتور آنتالیا مصرف می کنند فراهم کرده است و بوسیله همین برهان دومین مقصد توریستی کشور ترکیه شمرده می شود. برای مشاهده این مطلب به لینک ذیل مراجعه نمایید.

www.mehrparvaz.com/PackageList/تور-آنتالیا

در برنامه سفر به خود با آنتالیا چنانچه کارهای زیر را انجام دهید، سیر برجسته را برای خودتان نما میزنید:

· پس ازآن از فروش تیشه آنتالیا لحظه آخری داخل قصبه باستانی کلیسی قدم بزنید

· به تماشاخانه آسپندوس بروید

· بوسیله تماشای دریای مدیترانه بنشینید

· به بالای کوهستان تاهتالی صعو کنید

· از آبشارهای بی نظیر آنتالیا با استعمال از آفر تورآنتالیا رویت کنید

· سافاری در آنتالیا را تجربه کنید

عمر یعنی امتحان کردن و تجربه کردن، هم تجربه های خوب و غصه امتحان های بد و چه دوست داشته باشید و چه خیر هر دو در زندگی تان اتفاق می افتد. ولی وقتی بتوانید اتفاقات خوب را داخل زندگی تان پیش بیاورید چرا این فرمان را نکنید؟ سفر یکی از آن ها می باشد.

وسواس نکنید با امتحان عروج به ترکیه مخصوصا به این دو شهر، زیاد از پیش علاقه مند به سفرهای ماجراجویانه در دیگر کشورها خواهید وجود.

رستورانهای لاکچری آنتالیا بور استانبول تا آنتالیا

اگر بهترین تور استانبول را خریداری کردید و خواستید به آنتالیا بروید مسافت آسمانی استانبول بوسیله آنتالیا 481 کیلومتر است و مسافت خاکی آن نیز 804 کیلومتر است که حدود 9 ساعت نیز زمان می برد.

آماده هستید تا یک سفر سست شدن انگیز را بخاطر خویشتن نما بزنید؟! از سر آژانس هواپیمایی مهرپرواز می توانید مطمئن ترین خدمات مسافرتی را اخذ نمایید. همین زمان حال می توانید با بیع تورهای ارزان داخلی و اجنبی از قبیل تبر ترکیه، تور استانبول، تور آنتالیا، تور کوش آداسی و تور مارماریس بوسیله زیباترین نقاط گیتی سیر تکاملی کنید. همچنین با خرید تورهای دم آخری نیز از آفر های ویژه بهرمند شوید و با رزرو و خرید بلیط هواپیما از آژانس هواپیمایی مهرپرواز سفری مطمئن را برای خویشتن رقم بزنید. تلاش ما درآژانس مهرپرواز این است تا بهترین هتل ها و اقامتگاه ها را با بهترین قیمت ها به شما مسافران گرامی عرضه دهیم که داخل تورهای تابستان 99 می توانید از خدمات آن ها بهرمند شوید. بخاطر اینکار کافیست بوسیله سایت آژانس هواپیمایی مهرپرواز با آدرس:

www.mehrparvaz.com مراجعه کنید و سفر خویشتن را آغاز نمائید.

شاید دوست داشته باشید:

دلایل لرزش فرمان هنگام ترمزگیری

رعشه امر یکی از ایرادهای شایع داخل خودروهااست که عوامل مختلفی می توانند سبب بروز این مشکل شوند. از رادیکال […]

اعتراض وزیر گردشگری به اطلاعیه سفر ستاد کرونا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آخرین برآورد […]

همه چیز درباره لاستیک خودرو

AمقالهGHAهایOOOON مرتبط راهنمای:خرید خودرو کارکرده خرید تایر جدید برای خودرو می تواند بوسیله یکی از پراسترس ترین و البته تیره […]