محدودیت های ترافیکی جاده های سیرت درون تعطیلات عید غدیر

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، با توجه بوسیله تعطیلات فرجام هفته و نیز بوسیله سرود افزایش امن و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، فردی ها و ممنوعیت های تردد از سوی پلیس هدایت و رانندگی ناجا در محورهای والا به اجرا در می آید.

تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ دنبال روز چهارشنبه (امروز) تا زمانه ۶ روز یکشنبه ۱۹ مرداد داخل محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.  تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی بخاطر انجام ماموریت های ضروری داخل سطر حلال روانی ترافیک بلامانع خواهد بود. محور کرج – چالوس

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت تو محور کرج – چالوس کماکان ممنوع است. (موج رفت)

تردد انواع ابزار نقلیه از روزگار ۱۲روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۵ و ۱۶ مرداد تا ساعت ۲ روزهای بعد از مرزن آباد بوسیله سمت کرج و آزادراه تهران – شمال ممنوع است.

درون صورت اخبار ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع افزار نقلیه از ساعت ۱۵ روز چهارشنبه و پنجشنبه ۱۵ و ۱۶ مرداد تا ساعت ۲ روزهای بعد، از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد به عارض یکطرفه خواهد بود. (موج برگشت)

تردد انواع افزار نقلیه از شایسته کردن ۱۲ روز جمعه و شنبه ۱۷ و ۱۸ مرداد تا شایسته کردن ۲ روزهای بعد، از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال بوسیله سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تو صورت اطلاع دادن ماموران پاسبان سیاق درون محل، تردد گوناگون وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای جمعه و شنبه ۱۷ و ۱۸ مرداد تا ساعت ۲ روزهای بعد، از مرزن آباد به جانب کرج و آزادراه تهران – شمال به رخساره یکطرفه خواهد بود. محور هراز

تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است.

تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از شایسته کردن ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه (امروز) تو محور هراز ممنوع است.

پ – تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از شایسته کردن ۶ روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه ۱۶، ۱۷ و ۱۸ مرداد تا روزگار ۲ روزهای بعد، از محور هراز ممنوع است.

شاید دوست داشته باشید:

دلایل لرزش فرمان هنگام ترمزگیری

رعشه امر یکی از ایرادهای شایع داخل خودروهااست که عوامل مختلفی می توانند سبب بروز این مشکل شوند. از رادیکال […]

اعتراض وزیر گردشگری به اطلاعیه سفر ستاد کرونا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آخرین برآورد […]

همه چیز درباره لاستیک خودرو

AمقالهGHAهایOOOON مرتبط راهنمای:خرید خودرو کارکرده خرید تایر جدید برای خودرو می تواند بوسیله یکی از پراسترس ترین و البته تیره […]