هراز و چالوس یکطرفه شدند | پلیس سیاق: تا جایی که می توانید امروز به تهران برنگردید

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ ایوب شرافتی درباره محدودیت های ترافیکی در جاده های کشور گفت: بر زمینه پیش بینی های عارض پژمان و با توجه به موج رفتی که از حدود چهار روز پیش در جاده های ملک و بوسیله خصوص خروجی های شهر تهران شکل گرفت، فداکار از شهروندان از شهرهای نگرش سکونت خود خارج شدند.

وی با بیان اینکه در پی همین موضوع نیز شاهد حجم بالای تردد در یکسری از معابر خروجی از شهرها بودیم، گفت: موج بازگشت از این سفرها نیز از روز گذشته آغاز شده و ما تماشاچی ترافیک پرحجم در مسیرهای ورودی به شهرها و به ویژه تهران هستیم. در همین راستا نیز پلیس راه همچون دیگر ایام سال یک سری فردی های ترافیکی را بخاطر جلوگیری از بروز مشکلات ترافیکی و ایجاد مزاحمت برای ساکنان شهرها و مسافران اتخاذ کرده است.

جانشین رییس پلیس طرز کشور ادامه عدل: در همین راستا امروز با توجه به شرایط محورهای شمالی، همچون دیگر ایام تعطیل درون جاده چالوس  و جاده هراز محدودیت تردد اعمال شد. بر این اساس از ساعت ۱۲ امروز تردد تو مسیر جنوب به خصیصه جاده چالوس از بازار امیرکبیر ممنوع شده و با تخلیه وعده ترافیکی از ساعت ۱۵ امروز این محور در خوش نویسی شمال به جنوب یکطرفه خواهد شد. این وضعیت تا روزگار ۲ صبح دنباله خواهد داشت.

شرافتی افزود: در محور هراز اندوه از زمانه ۱۴ امروز تردد درون مسیر جنوب بوسیله خصیصه ممنوع بوده و با خالی کردن بار ترافیکی تو محور، حرکت خودروها داخل مسیر خصیصه به جنوب از ساعت ۱۶ تا ۲ بامداد به رخساره یکطرفه ادا خواهد شد.

به گفته وی، وضعیت دو جاده و باریک وجود داشتن مسیر تو این دو محور از عواملی است که سبب شده پلیس همواره نسبت به یکطرفه شدن آنها در وضعیت پرحجم تردد، اقدام بطی ء. کمااینکه در محور فیروزکوه بوسیله دلیل شرایط مناسب و قدر زیاد مسیر تردد عاری اعمال محدودیت ترافیکی به رخساره دو طرفه داخل حال انجام است.

جانشین رییس پلیس نحو ملک از انفراد تردد در آزادراه تهران – سیرت همچنین خبر داد و گفت: با توجه به اینکه انتهای آزادراه تهران – سیرت به قسمتی از جاده چالوس منتهی می شود، به منظور جلوگیری از گره ترافیکی در آن نقطه، تردد تو مسیر جنوب به سیرت آزادراه تهران – شمال همچنین ممنوع شده است.

شرافتی همچنین با اشاره به آن دسته از شهروندان که برای حضور درون رسوم عزادارای ایام محرم به زادگاه خود سفر کرده بودند، گفـت: پیش دماغ می شود که با پایان سنت عزاداری، شماره ای از شهروندان قصد بازگشت به شهرهای نگرش سکونت خویشتن را داشته باشند و همین موضوع نیز علت تکثیر ظرفیت ترددها در عصر امروز شود. بنابراین التماس ما از مسافران این است که زمان بازگشت خود را مدیریت کنند و اگر امکانش وجود دارد، این زمان را به فردا یا روزهای آینده موکول کنند.

شاید دوست داشته باشید:

دلایل لرزش فرمان هنگام ترمزگیری

رعشه امر یکی از ایرادهای شایع داخل خودروهااست که عوامل مختلفی می توانند سبب بروز این مشکل شوند. از رادیکال […]

اعتراض وزیر گردشگری به اطلاعیه سفر ستاد کرونا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آخرین برآورد […]

همه چیز درباره لاستیک خودرو

AمقالهGHAهایOOOON مرتبط راهنمای:خرید خودرو کارکرده خرید تایر جدید برای خودرو می تواند بوسیله یکی از پراسترس ترین و البته تیره […]