انفراد های ترافیکی جاده های شمال در تعطیلات عید غدیر

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از پایگاه خبری پلیس، با توجه به تعطیلات سرانجام هفته و نیز به منظور اضافه ایمنی و تسهیل گذر و مرور ادوات نقلیه، انفراد ها و ممنوعیت های تردد از سوی پاسبان راهنمایی و رانندگی ناجا درون محورهای زیر به اجرا در می آید.

تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه (امروز) تا ساعت ۶ روز یکشنبه ۱۹ مرداد در محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.  تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری تو خوش نویسی مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد وجود. پایه کرج – چالوس

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت درون پایه کرج – چالوس کماکان ممنوع است. (موج رفت)

تردد انواع اسباب نقلیه از شایسته کردن ۱۲روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۵ و ۱۶ مرداد تا ساعت ۲ روزهای پس ازآن از مرزن آباد به جانب کرج و آزادراه تهران – شمال ممنوع است.

تو صورت اعلام ماموران پلیس گونه در محل، تردد گوناگون وسایل نقلیه از شایسته کردن ۱۵ روز چهارشنبه و پنجشنبه ۱۵ و ۱۶ مرداد تا شایسته کردن ۲ روزهای بعد، از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران – شمال به جانب مرزن آباد بوسیله رخساره یکطرفه خواهد بود. (موج برگشت)

تردد گوناگون وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه و شنبه ۱۷ و ۱۸ مرداد تا ساعت ۲ روزهای بعد، از کرج و ابتدای آزادراه تهران – خصیصه به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در قیافه اخبار ماموران نماینده نحو داخل محل، تردد انواع ابزار نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای جمعه و شنبه ۱۷ و ۱۸ مرداد تا شایسته کردن ۲ روزهای بعد، از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران – شمال بوسیله صورت یکطرفه خواهد بود. محور هراز

تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است.

تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه (امروز) در محور هراز ممنوع است.

پ – تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از روزگار ۶ روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه ۱۶، ۱۷ و ۱۸ مرداد تا ساعت ۲ روزهای بعد، از محور هراز ممنوع است.

شاید دوست داشته باشید:

دلایل لرزش فرمان هنگام ترمزگیری

رعشه امر یکی از ایرادهای شایع داخل خودروهااست که عوامل مختلفی می توانند سبب بروز این مشکل شوند. از رادیکال […]

اعتراض وزیر گردشگری به اطلاعیه سفر ستاد کرونا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آخرین برآورد […]

همه چیز درباره لاستیک خودرو

AمقالهGHAهایOOOON مرتبط راهنمای:خرید خودرو کارکرده خرید تایر جدید برای خودرو می تواند بوسیله یکی از پراسترس ترین و البته تیره […]