توییتر اپلیکیشن پادکست بریکر را خرید

admin دسته‌بندی نشده

توییتر ماه گذشته اعلام کرد که در حال آزمایش انفراد Spaces است؛ این ویژگی نوعی چت روم صوتی به حساب می آید که درون تعامل با توییتر کار می کند. به گزارش Engadget، توییتر اپلیکیشن پادکستِ بریکر (Breaker) را خریداری کرده است. این اپلیکیشن که تمرکز خاص ای روی شبکه های اجتماعی و اجتماع کاربران دارد، سال ۲۰۱۶ کار خویشتن را نخست کرد و اولین نسخه ی آن داخل اوایل سال ۲۰۲۰ بخاطر اندروید و iOS منتشر شد.مقاله ی مرتبط:توییتر پست های پیشنهادی را بر بنیان سلیقه ی کاربر شخصي سازی می کند

لیا کلور، یکی از شالوده گذاران بریکر، اخبار کرده است که با افزودن شدن بوسیله تیم توییتر، روی گسترش سرو Spaces فعالیت می درنگ.

روند فعالیت بریکر داخل تاریخ ۱۵ ژانویه به آخر می رسد و کاربران این اپلیکیشن به سمت ابتیاع وجه اشتراک مجله دیگر سرو ها راهنمایی خواهند شد و می توانند پادکست های خویشتن را به آن سرو ها منتقل کنند.

ویژگی Spaces توییتر فعلا داخل جوانمردی افراد کمی راحتی گرفته است و کاربران جدید باید برای استفاده از این سرویس فراخوانی روزنامه داشته باشند. هنوز مشخص نیست بریکر قرار است چه امکانات جدیدی به این ویژگی توییتر اضافه بطی ء. این احتمال وجود دارد که بریکر بتواند گفت وگوهای صوتی کاربران را درون قالب پادکست منتشر کند.بیشتر بخوانید:اپلیکیشن های پولی اندروید و آیفون که امروز رایگان شده اند (۱۷ دی)اپلیکیشن One Outlook مایکروسافت روبرو شدواتساپ در اولیه روز سال ۲۰۲۱ میزبان ۱٫۴ میلیارد وابستگی صوتی و تصویری بودحمله سایبری به SolarWinds ابعاد بسیار گسترده ای داشته استپشتیبانی رسمی از ادوبی فلش به پایان رسید؛ چگونه ادوبی فلش را از کامپیوتر پاک کنیم؟

شاید دوست داشته باشید:

فناوری دوربین زیر نمایشگر سامسونگ برای لپ تاپ ها معرفی شد

سامسونگ دیسپلی (Samsung Display)، بازوی فعال سامسونگ درون صنعتی نمایشگر، تیزر ویدئویی جدیدی منتشر کرده است که به فناوری دوربین […]

تینک پد ایکس ۱ تیتانیوم یوگا با ۱۱٫۵ میلی متر ضخامت معرفی شد

لپ تاپ های ساخته و ریختگی طرفداران بیش زیادی دارند و افرادی که نیاز به لپ تاپ چندان قدرتمند ندارند، […]

یک جاذبه غیرمعمول ایرانی ثبت جهانی می شود | ماجرای انتقال مردان نمکی زنجان به آلمان در رفعت کرونا چه بود؟

بوسیله گزارش همشهری آنلاین و بوسیله نقل از ایرنا، علی اصغر مونسان دوشنبه شب در حاشیه نویسی میتینگ با فعالان میراث […]